Zoetis Рімадил Р Протизапальний та аналгетичний засіб для собак Карпрофен 100 мг 20 таблеток

Хіт
Новинка
Модель: 10024175
Виробник: Zoetis
0
Короткий опис
Препарат для полегшення запальних і больових явищ при гострих і хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату у собак, для аналгезії болів і набряків.За зовнішнім виглядом Рімаділ Р зі смаком печінки представляє таблет...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Zoetis
Країна реєстрації бренда - США
Країна-виробник товару - США
Призначення - Протизапальний, знеболювальний
Тип засобу - Таблетки
Дивитись все
Немає в наявності
₴547.00 грн.

Препарат для полегшення запальних і больових явищ при гострих і хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату у собак, для аналгезії болів і набряків.

За зовнішнім виглядом Рімаділ Р зі смаком печінки представляє таблетки світло-коричневого кольору з витиснутими буквою «R» з одного боку таблетки та розділової борозенкою на іншій стороні.

Склад
Рімаділ Р - нестероїдний протизапальний лікарський засіб у формі таблеток для перорального застосування, що містять в якості діючої засобу карпрофен - 20 мг, 50 мг або 100 мг в таблетці, а в якості допоміжних речовин висушений розпиленням порошок свинячої печінки, гідролізований рослинний білок, кукурудзяний крохмаль, кондитерський цукор, глюкозний сироп, желатин тип А, магнію стеарат, і лактоза.

Фармакологічні властивості
Карпрофен, діюча речовина Рімаділ Р, відноситься до групи нестероїдних протизапальних препаратів, і має протизапальну, аналгетичну та жарознижувальну дію.
Карпрофен, як і інші нестероїдні протизапальні препарати, пригнічує циклоксигенази в циклі арахідонової кислоти. При цьому препарат переважно впливає на циклоксигенази-II, яка активується у відповідь на розвиток запалення. В результаті блокується синтез запальних простагландинів, що викликають запалення, набряк і біль. У терапевтичних дозах карпрофен значно слабше діє на циклоксигенази-I, і таким чином не чинить впливу на синтез протективної дії простагландинів. Таким чином, карпрофен не перешкоджає нормальним фізіологічним процесам в тканинах, особливо в шлунку, кишечнику, нирках і тромбоцитах. Карпрофен швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту, досягає піку концентрації в плазмі крові через 1-3 години після введення, при біодоступності більше 90%. Час напіввиведення у собак становить близько 8 годин. Карпрофен більш ніж на 99% зв'язується з білками плазми. Метаболізується препарат у печінці, виділяється головним чином з фекаліями (близько 80%), і з сечею.

Спосіб застосування
Рімаділ таблетки зі смаком печінки призначають при запальних і больових явищах, що виникають при гострих і хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату. Рімаділ таблетки також застосовують для аналгезії і як протизапальний засіб для зменшення післяопераційних болів і набряків. Рімаділ таблетки зі смаком печінки застосовують перорально в початковий період лікування в добовій дозі 4 мг карпрофена на 1 кг маси тіла. Рекомендується розділити добову дозу на дві рівні частини. Після 7 днів лікування в залежності від клінічних показань добову дозу можна зменшити до 2 мг/кг маси тіла.

При захворюваннях опорно-рухового апарату, тривалість лікування залежить від стану тварини і під контролем ветеринарного лікаря може тривати протягом усього життя тварини.

Форма випуску
Рімаділ Р таблетки зі смаком печінки по 20, 30, 50, 60, 100 або 180 таблеток упаковують у флакони квадратної форми з поліетилену високої щільності білого кольору з поліпропіленовою кришкою, недоступною для відкривання дітьми. Кожен флакон російською мовою маркують із зазначенням назви лікарського засобу, назви організації-виробника та її адреси, найменування і змісту діючої речовини, призначення, умов зберігання, номера серії, дати виготовлення та терміну придатності, написом «Для тварин».

Протипоказання
Забороняється застосовувати Рімаділ щенним сукам.

Застереження
Не призначати інші нестероїдні протизапальні засоби або нефротоксичні препарати раніше, ніж через 24 години після введення Рімаділу Р. Рімаділ Р, як і інші нестероїдні протизапальні засоби, слід призначати з обережністю тваринам з захворюваннями серця, нирок і печінки.

Не слід перевищувати встановлену дозу.

Побічна дія
Як і при застосуванні інших нестероїдних протизапальних препаратів після застосування Рімаділ Р у окремих тварин, рідко може виникати подразнення шлунка і блювота.

Особливості застосування
При роботі з Рімаділом Р слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами. Як і при застосуванні будь-яких інших лікарських засобів, після роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.
Забороняється під час роботи приймати їжу і воду.

Умови зберігання
Бережуть з обреженістю (список Б), в сухому, темному і недоступному для дітей місці при температурі від 0 до 25 ° C.

Термін придатності
3 роки з дня виготовлення за умови зберігання в заводській упаковці. Не застосовувати Рімаділ Р після закінчення терміну придатності.

Характеристики
Виробник Zoetis
Країна реєстрації бренда США
Країна-виробник товару США
Призначення Протизапальний, знеболювальний
Тип засобу Таблетки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!