Розчин для чищення вух Virbac Epi-Otic Епі-Отік для кішок та собак 125 мл

Новинка
Модель: 307150
Виробник: Virbac
0
Короткий опис
Упаковка: Пластиковий флакон 125 млФармацевтична форма: Краплі вушніДіюча речовина: Саліцилова кислота, PCMX, EDTA, моносахариди (рамноза, галактоза та маноза), докузат натрію та неіонна поверхнево-активна речовина рН 7Д...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Virbac
Країна реєстрації бренда - Франція
Країна-виробник товару - Франція
Призначення - Догляд за вухами
Тип засобу - Розчин
Дивитись все
У наявності
₴465.00 грн.

Упаковка: Пластиковий флакон 125 мл
Фармацевтична форма: Краплі вушні
Діюча речовина: Саліцилова кислота, PCMX, EDTA, моносахариди (рамноза, галактоза та маноза), докузат натрію та неіонна поверхнево-активна речовина рН 7
Деталі: Високоефективний засіб для очищення вух
Показання до застосування: Епі-отік рекомендується для очищення вух у собак і котів і при застосуванні специфічного антибіотичного лікування вух.
Tварина: Собака, Кіт
Дерматологічний каталог Virbac
Саліцилова кислота сприяє видаленню клітинного матеріалу та надлишку воску, а також сприяє підсушуванню слухового проходу.
PCMX у поєднанні з EDTA допомагає відновити мікробний баланс у слуховому каналі, тоді як наявність у складі моносахаридів має заспокійливий ефект, а також обмежує зв’язування бактерій з поверхнею шкіри.
Вказівки щодо використання
Провернути білу верхівку розпилювача і витиснути необхідну кількість рідини, щоб заповнити слуховий канал. Обережно промасажуйте основу вуха та витріть серветкою витікаючу рідину. Не використовуйте ватні палички! Як і всі засоби для чищення вух, цей продукт не слід застосовувати у разі розриву барабанної перетинки.

Характеристики
Виробник Virbac
Країна реєстрації бренда Франція
Країна-виробник товару Франція
Призначення Догляд за вухами
Тип засобу Розчин
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!