Краплі Virbac Effitix Еффітікс від бліх та кліщів для собак (1.5-4 кг) 4 піпетки

Новинка
Модель: 306827
Виробник: Virbac
0
Короткий опис
Упаковка: Прозорі пластикові піпетки 0,44; 1,10; 2,20; 4,40; 6,60 млФармацевтична форма:Розчин для точкового нанесенняДіюча речовина:1 мл препарату містить діючі речовини: фіпроніл - 61 мг, перметрин - 545 мг. Допоміжні ...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Virbac
Країна-виробник товару - Франція
Призначення - Догляд за шерстю, Проти бліх та кліщів
Тип засобу - Краплі
Дивитись все
У наявності
₴697.00 грн.

Упаковка: Прозорі пластикові піпетки 0,44; 1,10; 2,20; 4,40; 6,60 мл
Фармацевтична форма:
Розчин для точкового нанесення
Діюча речовина:
1 мл препарату містить діючі речовини: фіпроніл - 61 мг, перметрин - 545 мг. Допоміжні речовини: бутилгідроксианізол (Е320), бутилгідрокситолуол (Е321), бензиловий спирт (Е1519), моноетиловий ефір диетиленгліколю. Еффітікс спот он випускають з різною кількістю діючих речовин (фіпроніл, перметрин) у піпетках для собак різної маси тіла.
Деталі:
Еффітікс спот он - ектопаразитицид для місцевого застосування, містить діючі речовини фіпроніл і перметрин. Комбінація цих діючих речовин зумовлює інсектицидну, акарицидну і репелентну дії.
Показання до застосування:
Профілактика і лікування собак при ураженні блохами і/або кліщами; репелентний (відлякуючий) захист від москітів і комарів.
Tварина: Собака
Дерматологічний каталог Virbac
Фіпроніл належить до групи фенілпіразолу, володіє інсектицидною і акарицидною дією. Фіпроніл і його метаболіт фіпроніл сульфон діють на ліганд-залежні хлоридні канали, блокує нейромедіатор гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), знижує чутливість (D) і десенсибілізує (N) закриті глутамат канали (Glu, унікальні безхребетні ліганд-залежні хлоридні канали), блокуючи до- і постсинаптичне перенесення іонів хлору через мембрани клітин. Це призводить до неконтрольованої активності центральної нервової системи і загибелі комах або кліщі.
Перметрин належить до типу І класу піретроїдів, володіє акарицидною та інсектицидною дією, та виявляє репелентну дію. Піретроїди мають потенціалонозалежний ефект на натрієві канали у хребетних і безхребетних. Піретроїди, так звані «відкриті блокатори каналів», діють на натрієві канали, гальмуючи їх активаційні та інактиваційні властивості, що призводить до перезбудження і загибелі паразита.
Препарат забезпечує інсектицидну і акарицидну дію щодо бліх (Ctenocephalides felis) і кліщів (Rhipicephalus sрр., Dermacentor spp., Ixodes ricinus) і репелентну дію щодо москітів (Phlebotomus perniciosus) і комарів (Culex pipiens, Aedes aegypti).
При застосуванні собакам, принаймні за 2 доби, до ураження кліщами, препарат знижує ризик передачі Babesia Canis від інфікованих кліщів Dermacentor reticulatus до 28 діб після застосування, знижуючи ризик виникнення бабезіозу у оброблених собак.
Застосуваня препарату повинно грунтуватися на інвазії або ризику інвазії блохами і/або кліщами, а також репелентній (відлякуючій) дії проти москітів і/або комарів.
Залежно від виду ектопаразитів лікар ветеринарної медицини може рекомендувати повторення лікування. Інтервал між застосуванням препарату повинен складати не менше 4-х тижнів.
Протипоказання
Не застосовувати тваринам при підвищеній індивідуальній чутливості до активних речовин препарату та інших компонентів! Не застосовувати кроликам і котам, оскільки можливі ускладнення і навіть загибель тварин! Не застосовувати хворим (системні захворювання, гарячка) і ослабленим тваринам!
Побічна дія
Іноді в місцях нанесення можуть виникати почервоніння або свербіж, які швидко проходять. Спостерігали тимчасові зміни у поведінці тварин (гіперактивність), блювоту. При злизуванні твариною препарату після обробки виникає гіперсалівація.
Особливі застереження при використанні
Для визначення дози препарату тварин перед обробкою необхідно зважити.
При обробці тварин необхідно не допускати потрапляння препарату в очі та на слизові оболонки, а також всередину (per os). Не допускати контакту оброблених препаратом тварин з іншими тваринами до повного висихання шкіри. При нанесенні препарату уникати можливість злизування препарату тваринами.
Препарат надзвичайно токсичний для котів через неможливість засвоювати певні сполуки у т.ч. перметрин. У випадку випадкового потрапляння препарату на шкіру котів його необхідно відразу змити водою з шампунем або милом. Під час обробки собак препаратом котів необхідно утримувати окремо до повного висихання шерсті собак.
Не застосовувати препарат для котів та кролів!
Використання під час вагітності, лактації
При дослідженні тератогенної дії препарату Еффітікс спот он (фіпронілу, перметрину) на лабораторних тваринах не було встановлено негативного ефекту. Однак дія препарату не досліджувалася на самках собак під час вагітності і лактації, тому застосування препарату у цей період визначає лікар ветеринарної медицини із врахування ризику і доцільності.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії
Не встановлена.
Дози і способи введення тваринам різного віку
Препарат застосовують зовнішньо.
Дозування:
Рекомендована мінімальна доза становить 6,7 мг фіпронілу/кг маси тіла та 60 мг перметрину/кг маси тіла.

Маса тіла собаки, кг Доза препарату, мл (вміст піпетки)  Вміст фіпронілу, мг  Вміст перметрину, мг
1,5-4                                 0,44                                    26,8                240
4-10                                  1,10                                    67                   600
10-20                                2,20                                    134                 1200
20-40                                4,40                                    268                 2400
40-60                                6,60                                    402                 3600
Для собак масою тіла понад 60 кг використовують відповідну комбінацію піпеток.
Спосіб застосування:
Вийняти піпетку з упаковки. Тримаючи піпетку у вертикальному положенні, струсити таким чином, щоб вміст піпетки перемістився у основну частину. Далі відламати верхню частину піпетки по зазначеній лінії.
Розсунути шерсть тварини, розмістити кінчик піпетки на шкіру та обережно стиснути піпетку таким чином, щоб вміст піпетки рівномірно розподілився вздовж хребта (від холки до основи хвоста).
При обробці малих собак препарат наносять в одну точку (на холку), середніх собак – у три точки, великих собак – у чотири точки.

Зупинка застосування піпетки.

Сиситема застосування препарату.
Препарат Еффітікс спот он застосовують лише у випадках інвазій ектопаразитами (блохами та /або кліщами) або ризику їх виникнення, також як репелентний засіб проти москітів та комарів.
Після одноразової обробки собак захисна дія препарату триває впродовж 4-х тижнів.
Залежно від епізоотичної ситуації лікар ветеринарної медицини може рекомендувати повторне застосування препарату, інтервал між застосуванням повинен становити не менше 4-х тижнів.
Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти)
При застосуванні препарату здоровим цуценятам віком 12 тижнів у дозі, яка перевищує максимально рекомендовану у 5 разів, три рази з інтервалом у 3 тижні не було виявлено негативні дії препарату.
Спеціальні застереження
Препарат наносити лише на непошкоджену поверхню шкіри, не застосовувати перорально або парентерально.
Не застосовувати іншим видам тварин (котам, кролям)!
Період виведення (каренція)
Для непродуктивних тварин період виведення не встановлюють.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу
Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.
Препарат володіє нейротоксичною дією.
Під час обробки тварин не можна курити, пити і приймати їжу!
Під час обробки тварин препаратом Еффітікс спот он уникати попадання препарату на відкриті ділянки шкіри, слизові оболонки, в очі.
При випадковому попаданні препарату на шкіру, слизові оболонки або очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Якщо подразнення шкіри або очей не проходить, або препарат випадково потрапив у травний канал необхідно звернутися до лікаря і показати листівку-вкладку з упаковки.
Після нанесення препарату не можна гладити собак до повного висихання препарату на шкірі.
Після роботи з препаратом обробки необхідно ретельно вимити руки теплою водою з милом.
Люди із гіперчутливістю до складників препарату Еффітікс спот он (фіпронілу, перметрину) повинні уникати контакту з препаратом і наносити препарат з обережністю, користуючись гумовими рукавичками.
Після обробки тварин препаратом не допускати їх контакту з дітьми впродовж 12 годин, тому рекомендують обробляти тварин ввечері або вдень.
Еффітікс спот он (перметрин, фіпроніл) токсичний для риби та інших водних організмів, тому після обробки тварин не дозволяти їм купатися у водоймах впродовж 2-х діб.
Препарат може мати несприятливий вплив на пофарбовані, лаковані або інші побутові поверхні.
Форми несумісності (основні)
Невідомі.
Термін придатності З роки.
Особливі заходи зберігання
Зберігати у сухому, недоступному для дітей і тварин місці, при температурі від 5 до 30С. Блістер із піпетками зберігати у коробці.

Характеристики
Виробник Virbac
Країна-виробник товару Франція
Призначення Догляд за шерстю, Проти бліх та кліщів
Тип засобу Краплі
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!