Біорозкладні пакети Earth Rated для прибирання без запаху 23 х 33 см 120 шт

Новинка
Модель:
Виробник: Earth Rated
0
Короткий опис
Екологічно чисті пакети для собак Earth RatedНаші стандартні пакети - це не просто засіб для прибирання за вашими чотирилапими друзями, але й вибір унікальної заботи про довкілля. Зроблені з перероблених картонних втулок...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Earth Rated
Колір - Зелений
Країна-виробник товару - Китай
Тип - Пакет
Дивитись все
У наявності
₴345.00 грн.

Екологічно чисті пакети для собак Earth Rated

Наші стандартні пакети - це не просто засіб для прибирання за вашими чотирилапими друзями, але й вибір унікальної заботи про довкілля. Зроблені з перероблених картонних втулок, вони є чудовим прикладом того, як можна зменшити відходи та дбати про наше навколишнє середовище.

Наші пакети гарантовано забезпечать вам запас на 2 місяці, а їх довжина 23 х 33 см (9 x 13 дюймів) робить їх ідеальними для будь-яких розмірів собак.

Кожен набір включає 8 запасних рулонів, кожен з яких містить 15 пакетів без запаху. Ці пакети можна використовувати окремо або розмістити у нашому стильному контейнері зеленого кольору. Вони легко відкриваються та відриваються від рулону, забезпечуючи високу міцність і зручність використання. Оберіть екологічну дбайливість разом із стандартними пакетами Earth Rated.

Характеристики
Виробник Earth Rated
Колір Зелений
Країна-виробник товару Китай
Матеріал Біорозкладний поліетилен
Тип Пакет
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!