Жувальна іграшка Benebone Wishbone Bacon для собак зі смаком бекону розмір S

Хіт
Новинка
Модель: 828500
Виробник: Benebone
0
Короткий опис
Іграшка жувальна Benebone Bacon для собак.Benebone - файні жувальні іграшки! І цим нібито все сказано, але голослівних заяв ніхто не любить. Benebone не просто класні, вони незвичайні та готові змінити ваші уявлення про ...
Читати далі...
Характеристики
Колір - Коричневий
Країна реєстрації бренда - США
Матеріал - Полімер
Порода - Для собак
Тип - Жувальні іграшки
Дивитись все
Немає в наявності
₴485.00 грн.

Іграшка жувальна Benebone Bacon для собак.
Benebone - файні жувальні іграшки! І цим нібито все сказано, але голослівних заяв ніхто не любить. Benebone не просто класні, вони незвичайні та готові змінити ваші уявлення про жувальні іграшки для собак. З Benebone ви маєте змогу дізнатися, якою має бути справжня жувальна іграшка, що по праву займає ланку The best of the best!

Смак бекону, що триває весь довгий процес гризіння. Іграшки Benebone зроблені з міцного нейлону та справжнього американського бекону. Можна обдурити нюх людей, але тільки не собачий! Тому, коли деякі виробники іграшок заявляють про смак та запах бекону, собаки одразу відчувають, що це або штучний ароматизатор, або верхній шар, який швидко вивітрюється. Такі оманливі іграшки цікаві собакам лише перші хвилини, а згодом цікавість розвіюється разом із запахом бекону. З Benebone все інакше.

Собака одразу відчує аромат справжнього м’яса. І скільки б не прослужила ця іграшка, аромат бекону нікуди не зникне. Все це досягається шляхом унікальної текстури. Всередині Benebone є спеціальні канавки, мікро отвори, саме в яких і зберігається запах і смак бекону. Ці канавки розташовані на кількох рівнях іграшки. Саме тому, згризаючи шар за шаром, собака буде постійно відчувати смак та аромат м’яса. А це своєю чергою робить іграшку цікавою для собак до останнього укусу.

Зручна форма: Особлива гордість і перевага Benebone - це унікальна форма іграшок. Спеціалісти-розробники стверджують, що саме така форма надзвичайно зручна для собак, які граються за допомогою зубів і лап з короткими пальцями. Тож аби захопити та тримати жувальну іграшку у лапах собакам потрібно, щоб іграшка мала зручну ергономічну конструкцію. І Benebone досягли досконалості в цьому.

Міцність і витривалість: Іграшки Benebone міцніші за звичайні кістки та палиці. Тому розважатися та задовольняти свої природні потреби у гризінні собака зможе протягом тривалого часу. При цьому Benebone безпечні для зубів та ясен.

Зроблено у США, 100% справжній бекон.

Характеристики
Колір Коричневий
Країна реєстрації бренда США
Матеріал Полімер
Порода Для собак
Тип Жувальні іграшки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!