Жувальна іграшка Benebone Puppy Tiny 2- Pack Wishbone Jack Salmon для цуценят

Новинка
Модель: 660400
Виробник: Benebone
0
Короткий опис
Вельми несправедливо, що цуценята змушені чекати, поки вони виростуть, щоб приєднатися до спільноти Benebone. Справедливість відновлено! Тепер лінія для цуценят поповнилася жувальними рибками зі смаком лосося. Іграшки дл...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Benebone
Колір - Коричневий
Країна-виробник товару - США
Матеріал - Полімер
Призначення - Для собак
Тип - Жувальні іграшки
Дивитись все
Немає в наявності
₴625.00 грн.

Вельми несправедливо, що цуценята змушені чекати, поки вони виростуть, щоб приєднатися до спільноти Benebone. Справедливість відновлено! Тепер лінія для цуценят поповнилася жувальними рибками зі смаком лосося. Іграшки для цуценят дещо м'якші за дорослі жувалки. Набір із двох рибок допоможе заспокоїти цуценя, у якого прорізаються зуби. Benebone не просто класні, вони незвичайні і готові змінити ваші уявлення про жувальні іграшки для собак. З Benebone ви можете дізнатися, якою має бути справжня жувальна іграшка, що по праву посідає ланку The best of the best!

Переваги Benebone:

- Смак і аромат лосося, що триває весь довгий процес гризіння. Іграшки Benebone зроблені з міцного нейлону. Можна обдурити нюх людей, але тільки не собачий! Тому, коли деякі виробники іграшок заявляють про смак і запах, собаки відразу відчувають, що це або штучний ароматизатор, або верхній шар, який швидко вивітрюється. Такі оманливі іграшки цікаві собакам лише в перші хвилини, а згодом цікавість розсіюється разом із запахом. З Benebone все по-іншому. Собака одразу відчує аромат справжньої риби. І скільки б не прослужила ця іграшка, аромат лосося нікуди не зникне. Усе це досягається шляхом унікальної текстури. Усередині Benebone є спеціальні канавки, мікроотвори, саме в яких зберігається запах і смак. Ці канавки розташовані на декількох рівнях іграшки. Саме тому, згризаючи шар за шаром, собака буде постійно відчувати смак і аромат лосося. А це в свою чергу робить іграшку цікавою для собак до останнього укусу.

- Зручна форма. Особлива гордість і перевага Benebone - це унікальна форма іграшок. Фахівці-розробники стверджують, що саме така форма є надзвичайно зручною для собак, які грають за допомогою зубів і лап. Щоб захопити і тримати жувальну іграшку в лапах собакам потрібно, щоб іграшка мала зручну ергономічну конструкцію. І Benebone досягли досконалості в цьому.

- Міцність і витривалість. Іграшки Benebone міцніші за звичайні кістки та палиці. Тому розважатися і задовольняти свої природні потреби в гризні собака зможе протягом тривалого часу. При цьому Benebone безпечні для зубів і ясен.

- Зроблено в США.

Характеристики
Виробник Benebone
Колір Коричневий
Країна-виробник товару США
Матеріал Полімер
Призначення Для собак
Тип Жувальні іграшки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!