Повідець-рулетка Flexi New Comfort М стрічка 5 м Чорний

Новинка
Модель: 43646
Виробник: Flexi
0
Короткий опис
Унікальна перевага повідця-рулетки Flexi New Comfort полягає у свободі для собаки та господаря. Собака вільно переміщається — але водночас вона на повідцеві. Господар контролює собаку в будь-який момент, попри довжину по...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Flexi
Довжина (см) - 5 метрів
Колір - Чорний
Країна-виробник товару - Німеччина
Матеріал - Пластик
Дивитись все
У наявності
₴708.00 грн.

Унікальна перевага повідця-рулетки Flexi New Comfort полягає у свободі для собаки та господаря. Собака вільно переміщається — але водночас вона на повідцеві. Господар контролює собаку в будь-який момент, попри довжину повідця. Завдяки завжди злегка натягнутому ременю або тросу, а також вбудованій гальмівній і поворотній системі, повідець flexi керується однією рукою й господар завжди тримає собаку під контролем.

Ідеально розроблений двоколірний повідець привертає увагу з будь-якого погляду. New Comfort надає вам усі необхідні функції для прогулянки, яка вам сподобається. Більше контролю завдяки найкращим гальмам. Додаткові аксесуари, як-от світлодіодна система освітлення або Multi Box для зберігання страв або рулонів для сміття.

Гарантія надається на 2 роки тільки на функціонування механізму змотування/розмотування й не поширюється на пошкодження, які виникли в разі укусів собаки або іншого неналежного використання рулетки.

Характеристики
Виробник Flexi
Довжина (см) 5 метрів
Колір Чорний
Країна-виробник товару Німеччина
Матеріал Пластик
Тип Повідець-рулетка
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!