Вітамінно-мінеральна добавка Dolfos Dolvit Allergy Mini Долвіт Алерджі міні для полегшення алергій різного роду у котів та собак 60 таблеток

Новинка
Модель: 3756-60
Виробник: Dolfos
0
Короткий опис
Долвіт Алерджі міні містить натуральні компоненти, які допомагають боротися з алергією, що спровокована різними факторами. Інгредієнти здійснюють протиалергічну та протизапальну дію.Флавоноїди, що містяться в продукті, б...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Dolfos
Дозування - Коти та Собаки масою до 5 кг – 1 міні-таблетка
Кількість одиниць - 1 шт
Обсяг/Кількість таблеток - 60 таблеток
Країна реєстрації бренда - Польща
Країна-виробник товару - Польща
Призначення - Для собак, Для кішок
Тип - Таблетки
Дивитись все
У наявності
₴448.00 грн.

Долвіт Алерджі міні містить натуральні компоненти, які допомагають боротися з алергією, що спровокована різними факторами. Інгредієнти здійснюють протиалергічну та протизапальну дію.
Флавоноїди, що містяться в продукті, блокують алергічні реакції та пригнічують вивільнення гістаміну.

"Кверцетин – це природний флавоноїд, який надає антигістамінний і протизапальний ефект, який допомагає полегшувати прояви алергій різного роду, у тому числі шкірні прояви алергії. Дослідження показують, що кверцетин сприяє ефективній боротьбі з алергією так само, як і деякі препарати, але робить це з мінімальними або зовсім без побічних ефектів.
Кропива та чорний кмин мають низку біологічно активних компонентів, що виражають антигістамінну активність. Ці речовини здатні пригнічувати викид гістаміну, тим самим забезпечуючи виражений протиалергічний ефект.
Шипшина, спіруліна – як антиоксиданти, з протизапальною дією. Захищають організм від процесу окислення і раннього старіння, які провокують вільні радикали. Найкраще працює превентивно, що значно поліпшує самопочуття тварини при загостреннях."
"Склад: екстракт софори японської, екстракт кропиви дводомної, екстракт чорного кмину, екстракт шипшини, екстракт розмарину лікарського, спіруліна, червоні морські водорості (lithothamne), сухі пивні дріжджі, карбонат кальцію з мушель устриць, кальцію лактат (E 327), мальтодекстрин.

Аналітичні показники: сирий протеїн 10%, сира клітковина 2,3%, сира зола 23,8%, олії та сирий жир 4,5%, кальцій 10,8%, "

Дозування:
коти та собаки масою до 5 кг – 1 міні-таблетка.

Рекомендований курс: не більше 3 місяців (до бажаного ефекту).

Рекомендовано давати добавку особливо тоді, коли тварина піддається впливу алергенних речовин (наприклад, у весняний або літній період) і слід робити перерву, коли симптоми алергії не дуже гострі.
Застосовувати засіб до 3 місяців поспіль, після чого зробити перерву щонайменше 14 днів.

Характеристики
Виробник Dolfos
Дозування Коти та Собаки масою до 5 кг – 1 міні-таблетка
Кількість одиниць 1 шт
Обсяг/Кількість таблеток 60 таблеток
Країна реєстрації бренда Польща
Країна-виробник товару Польща
Призначення Для собак, Для кішок
Тип Таблетки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!