Сухий корм Royal Canin (Роял Канін) Mini Puppy для цуценят малих порід 800 г

Новинка
Модель: 30000082
Виробник: Royal Canin
0
Короткий опис
Сухий корм для цуценят мініатюрних порід у віці до 10 місяців і вагою до 10 кг. Не торкається кишкової мікрофлори та забезпечує комфортне травлення для молодої системи травлення. Надає достатній енергетичний запас для та...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Royal Canin
Основні інгридієнти - Домашня птиця, Кукурудза, Рис
Тип упаковки - Мішок
Вік - Від 2 до 12 місяців
Країна-виробник товару - Польща
Порода - Малі
Призначення - Зміцнення імунної системи, Основне годування, Турбота про травлення
Дивитись все
У наявності
₴294.00 грн.

Сухий корм для цуценят мініатюрних порід у віці до 10 місяців і вагою до 10 кг. Не торкається кишкової мікрофлори та забезпечує комфортне травлення для молодої системи травлення. Надає достатній енергетичний запас для такого віку для підтримки рухливості та активного способу життя. Сприяє підтримці здоров'я шкіри та вовни. Здійснює механічне чищення зубів під час розгризання, підтримуючи гігієну ротової порожнини. Має зручну застібку для збереження запасу корму та запобігання його окисленню.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО ВАГА ВАШОГО ЦУЦЕНЯ МАЛОЇ ПОРОДИ ВІД НАРОДЖЕННЯ ДО 10 МІСЯЦІВ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ В 20 РАЗІВ?

Організм цуценя постійно зростає склад, текстура та розмір корму повинні бути адаптовані до віку цуценя. Раціон у період зростання відіграє ключову роль у морфології та здоров'я цуценя в майбутньому.

Раціон ROYAL CANIN Puppy Mini розроблений для цуценят собак малих розмірів, вага яких у дорослому віці до 10 кг. Цуценятам від 2 до 10 місяців.

Переваги корму:

Міцна імунна система
Підтримує розвиток здорової імунної системи цуценят за допомогою комплексу нутрієнтів із науково доведеною ефективністю, у т. ч. вітамінів Е та С.
Розвиток мозку
Корм збагачений Омега-3 жирними кислотами (ДГК) для підтримки розвитку мозку цуценят та сприяє навчанню під час ранніх тренувань.
Підтримка мікробіома
Комбінація пребіотиків (МОС) та білків високого рівня засвоюваності, що сприяють балансу мікробіоти кишечника для підтримки здоров'я травної системи.
Склад корму: дегідратовані протеїни м'яса птиці, рис, пшеничний глютен*, тваринні жири, кукурудза, гідролізат протеїнів тваринного походження, дріжджові продукти, буряковий жом, рослинна клітковина, соєва олія, мінеральні речовини, риб'ячий жир, фруктоолігосахард і бета-глюканів) (0,30%), олія водоростей роду шизохітріум (джерело ДГК), борошно чорнобривців прямостоячих.

* L.I.P. - Білки, відібрані за принципом високої засвоюваності.

Добавки (на 1 кг):

Харчові добавки: вітамін А - 21500 МО; вітамін D3 – 1000 МО; залізо (3b103) – 38 мг; йод (3b201, 3b202) – 3,8 мг; мідь (3b405, 3b406) – 12 мг; марганець (3b502, 3b504) – 50 мг; цинк (3b603, 3b605, 3b606) - 128 мг; селен (3b801, 3b811, 3b812) - 0,06 мг.

Технологічні добавки: клиноптилоліт осадового походження – 10 г.

Консерванти.

Антиоксиданти.

Аналітичні компоненти: вологість – 95%; сирий протеїн – 31%; сирий жир – 20%; сира зола – 8%; сира клітковина – 1,4%; безазотисті екстрактивні речовини – 30,1%.

Норми годування

Рекомендована добова норма корму вказана упаковці товару. Добова норма корму може відрізнятися залежно від умов середовища, розміру, віку та активності тварини. Давайте корм кімнатній температурі. Якщо Ви використовуєте корм для різноманітності харчування, відповідно зменшіть добову норму, що рекомендується. Надайте вихованцю доступ до свіжої питної води. Зберігайте у сухому прохолодному місці. Відкритий корм зберігайте у холодильнику.

Характеристики
Виробник Royal Canin
Основні інгридієнти Домашня птиця, Кукурудза, Рис
Тип упаковки Мішок
Вік Від 2 до 12 місяців
Клас Суперпреміум
Країна-виробник товару Польща
Порода Малі
Призначення Зміцнення імунної системи, Основне годування, Турбота про травлення
Тип Сухий корм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!