Жувальні таблетки Сімпаріка Тріо Zoetis проти бліх та кліщів для собак вагою від 1.25 — 2.5 кг (1 табл)

Новинка
Модель: 10024331R
Виробник: Zoetis
0
Короткий опис
Таблетки для собак із трьома активними інгредієнтами для захисту від бліх та кліщів, ангіостронгільозу, дирофіляріозу та шлунково-кишкових нематод.Червоно-коричневі п'ятикутні таблетки із заокругленими краями. Таблетки м...
Читати далі...
Характеристики
Активні речовини - Сароланер
Виробник - Zoetis
Країна-виробник товару - США
Призначення - Проти бліх та кліщів, Проти глистів
Тип засобу - Таблетки
Дивитись все
У наявності
₴340.00 грн.

Таблетки для собак із трьома активними інгредієнтами для захисту від бліх та кліщів, ангіостронгільозу, дирофіляріозу та шлунково-кишкових нематод.

Червоно-коричневі п'ятикутні таблетки із заокругленими краями. Таблетки мають з одного боку тиснення, що вказує на кількість сароланеру в таблетці.

Препарат призначений для перорального застосування. Собака може приймати пігулку як із їжею, так і без неї. Пігулки Симпарика ТРІО приємні на смак і легко споживаються більшістю собак, коли їх пропонує власник. Поділ пігулок не допускається.
Препарат треба застосовувати лише у випадках, коли одночасно показане лікування кліщів/бліх та шлунково-кишкових нематод. Якщо немає ризику змішаної коінфекції, треба застосовувати паразитицид тоншого діапазону дії.
В ендемічних районах собаки мають отримувати профілактичні оброблення проти легеневих та/або серцевих нематод зі щомісячними інтервалами. Рекомендується продовжувати профілактику дирофіляріозу не менш ніж 1 місяць після останнього контакту з комарами.

Склад:
сароланер — 3 мг
моксидектин — 0.06 мл
пірантел (як пірантел ембонат) — 12.5 мг

Допоміжні речовини: гіпромелоза, лактози моногідрат, крохмальний гліколат натрію типу А, меглюмін, бутилгідрокситолуол (Е321), пігментна суміш 018 (Е110, Е129, Е132), гідроксипропілцелюлоза, кремнезем колду, порошок свинячої печінки, гідролізований рослинний білок, желатин, зародки пшениці, безводний гідрофосфат кальцію.

Не застосовувати у разі підвищеної чутливості до активних або допоміжних речовин.

Застосування в період вагітності або лактації: безпека препарату не встановлювалася під час вагітності та лактації або у тварин, призначених для розведення. Застосування для таких тварин не рекомендоване.

Характеристики
Активні речовини Сароланер
Виробник Zoetis
Країна-виробник товару США
Призначення Проти бліх та кліщів, Проти глистів
Тип засобу Таблетки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!