Суспензія Bayer Procox Прококс для лікування від ендопаразитів для собак 7.5 мл

Новинка
Модель: 81511713
Виробник: Bayer
0
Короткий опис
Лікування і профілактика собак у разі зараження змішаними інвазіями, викликаними гастроінтестинальними нематодами (зрілі та незрілі імаго, личинки L4 Toxocara canis, зрілі імаго Uncinaria stenocephala, зрілі імаго Ancylo...
Читати далі...
Характеристики
Активні речовини - Емодепсид, Толтразурилу
Виробник - Bayer
Кількість одиниць - 1 шт
Країна реєстрації бренда - Німеччина
Країна-виробник товару - Німеччина
Призначення - Для лікування і профілактики, Проти глистів
Тип засобу - Суспензії
Дивитись все
У наявності
₴304.00 грн.

Лікування і профілактика собак у разі зараження змішаними інвазіями, викликаними гастроінтестинальними нематодами (зрілі та незрілі імаго, личинки L4 Toxocara canis, зрілі імаго Uncinaria stenocephala, зрілі імаго Ancylostoma caninum) й еймеріями (Isospora ohioensis complex, Isospora canis). Для припинення поділу еймерій і виділення ооцист у зовнішнє середовище. Оброблення тварин препаратом уповільнює поширення еймеріозу, однак не є ефективним засобом лікування з клінічного прояву захворювання.

Дозування:
Рекомендована мінімальна доза становить 0,5 мл суспензії/кг, що еквівалентно 0,45 мг емодепсиду/кг і 9 мг толтразурилу/кг маси тіла.

Спосіб застосування:
Перед застосуванням необхідно збовтати флакон із препаратом, відкрити кришку. Перевернути флакон із препаратом догори дном, набрати суспензію до необхідного рівня в одноразовий шприц. Повернути флакон із препаратом у вертикальне положення і витягти шприц. Суспензію шприцом ввести тварині безпосередньо в ротову порожнину. Для введення препарату тварині щоразу використовувати новий шприц (повторне використання шприца неможливе).

Протипоказання:
Не вживати цуценятам до 2 тижнів і собакам масою тіла до 0,4 кг. Не вживати тваринам із підвищеною чутливістю до складників препарату. Не вживати самицям у період вагітності та в перші два тижні лактації.

Склад:
1 мл суспензії містить активні речовини:

Емодепсид — 0.9 мг
Толтразурилу — 18 мг

Характеристики
Активні речовини Емодепсид, Толтразурилу
Виробник Bayer
Кількість одиниць 1 шт
Країна реєстрації бренда Німеччина
Країна-виробник товару Німеччина
Призначення Для лікування і профілактики, Проти глистів
Тип засобу Суспензії
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!