Вологий корм Royal Canin (Роял Канін) Mini Puppy для цуценят малих порід (шматочки в соусі) 85 г

Новинка
Модель: 10990019
Виробник: Royal Canin
0
Короткий опис
Компанія Royal Canin розроблена лінійка вологих кормів, яка дозволить отримати повноцінне збалансоване харчування вашому вихованцю, і урізноманітнить його меню.Корм створений для цуценят віком від 2 місяців до 1 року соб...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Royal Canin
Основні інгридієнти - М'ясне асорті
Тип упаковки - Паучі
Країна-виробник товару - Польща
Порода - Малі
Призначення - Основне годування
Дивитись все
У наявності
₴48.00 грн.

Компанія Royal Canin розроблена лінійка вологих кормів, яка дозволить отримати повноцінне збалансоване харчування вашому вихованцю, і урізноманітнить його меню.

Корм створений для цуценят віком від 2 місяців до 1 року собак дрібних порід (при вазі дорослої тварини від 11 до 25 кг). Для дорослих тварин розроблений спеціальний сухий корм Роял Канін для дрібних порід.

Корм має збалансовану рецептуру, що враховує потреби швидко зростаючого організму щенят у поживних речовинах. Крім необхідних поживних речовин, корм доповнений життєво необхідними вітамінами та мікроелементами. Містить комплекс антиоксидантів, що підтримують природний захист організму тварини, пробіотики та високо засвоювані білки, що дозволяють формувати та підтримувати здорову мікрофлору кишечника, співвідношення білки-жири-вуглеводи забезпечує достатню кількість енергії для зростаючих організмів, залізо та цинк сприяють зростанню здорової та густої шк.

Корм є соковитими шматочками з м'яса в ніжному і ароматному соусі. Корм має зручну порційну розфасовку по 85 г, що дозволяє отримати вашому вихованцю, завжди свіжу порцію корму.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО ВАС ВАШОГО ЦУЦЕНЯ ПОРОДИ ВІД НАРОДЖЕННЯ ДО 10 МІСЯЦІВ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ У 20 РАЗІВ?

Організм цуценя постійно зростає: склад, текстура та розмір корму мають бути адаптовані до віку цуценя. Раціон у період зростання відіграє ключову роль у морфології та здоров'я цуценя в майбутньому.

Вологий раціон ROYAL CANIN Puppy Mini розроблений для цуценят собак малих розмірів, вага яких у дорослому віці до 10 кг. Цуценята від 2 до 10 місяців.

Переваги вживання корму:

Підтримка імунної системи
Допомагає підтримувати систему природного захисту організму цуценя завдяки комплексу антиоксидантів, що містить, у тому числі вітамін Е.
Здорове травлення
Підтримує здоров'я травної системи та баланс кишкової флори.
Високий вміст енергії
Задовольняє енергетичні потреби цуценят дрібних порід у період зростання та вгамовує вимогливий апетит.
Склад: м'ясо та м'ясні субпродукти, злаки, субпродукти рослинного походження, олії та жири, мінеральні речовини, дріжджі, вуглеводи.

Добавки (на 1 кг): харчові добавки: вітамін D3 – 140 MЕ; E1 (залізо) – 5 мг E2 (йод) – 0,3 мг E4 (мідь) – 2,4 мг E5 (марганець) – 1,6 мг E6 (цинк) – 16 мг. Технологічні добавки: кліноптилоліт осадового походження – 2 г.

Аналітичні компоненти: сирий протеїн – 8%; сирий жир – 6%; сира зола – 2%; сира клітковина – 1%; вологість – 79%; вітамін E – 150 мг/кг.

Рекомендована добова норма

Рекомендована добова норма корму вказана упаковці товару. Добова норма корму може відрізнятися залежно від умов середовища, розміру, віку та активності тварини. Давайте корм кімнатній температурі. Якщо Ви використовуєте корм для різноманітності харчування, відповідно зменшіть добову норму, що рекомендується. Надайте вихованцю доступ до свіжої питної води. Зберігайте у сухому прохолодному місці. Відкритий корм зберігайте у холодильнику.

Характеристики
Виробник Royal Canin
Основні інгридієнти М'ясне асорті
Тип упаковки Паучі
Вік Від 2 до 12 місяців
Клас Суперпреміум
Країна-виробник товару Польща
Порода Малі
Призначення Основне годування
Тип Вологий корм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!