Вологий корм Oasy Oap Adult Turkey & Vegetables для собак смак індички та овочів 100 г

Новинка
Модель: 4329510605
Виробник: Oasy
0
Короткий опис
Повнораціонний корм для дорослих собак. Смачні смужки різної форми з індичкою та овочами. Приготовані з 42% тваринних інгредієнтів та овочів, щоб запропонувати вашому дорослому собаці більш соковиту їжу..СКЛАД: м'ясо та ...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Oasy
Основні інгридієнти - Індичка
Тип вологого корму - Соус
Тип упаковки - Паучі
Країна-виробник товару - Сан-Маріно
Порода - Усі породи
Призначення - Основне годування
Дивитись все
У наявності
₴41.00 грн.

Повнораціонний корм для дорослих собак. Смачні смужки різної форми з індичкою та овочами. Приготовані з 42% тваринних інгредієнтів та овочів, щоб запропонувати вашому дорослому собаці більш соковиту їжу..
СКЛАД: м'ясо та похідні тваринного походження 42% (з них індичка 4%), похідні рослинного походження, овочі (дегідратована морква та дегідратований горох 1%, еквівалент моркви та гороху 6,4%), мінерали, олії та жири, різні види цукрів.
АНАЛІТИЧНІ СКЛАДОВІ: сирий протеїн 8%, сирий жир 6%, сира клітковина 0,5%, сира зола 2%, волога 81%.
ХАРЧОВІ ДОБАВКИ: Вітамін D3: 140 МО/кг, вітамін Е: 12 мг/кг, йод (кальцію йодат безводний): 0,3 мг/кг, цинк (цинку сульфат моногідрат): 12 мг/кг. НЕ МІСТИТЬ ШТУЧНИХ БАРВНИКІВ ТА КОНСЕРВАНТІВ.
МЕТАБОЛІЗОВАНА ЕНЕРГІЯ 92 Ккал/100г

Рекомендації щодо годування: Поступово переходьте на Oasy з іншого корму протягом 7 днів. Рекомендована добова норма може змінюватися залежно від рівня фізичної активності тварини. Oasy готовий до вживання. Рекомендовано  годувати підігрітим до кімнатної температури. Завжди забезпечуйте собаці доступ до чистої, свіжої води. Зберігайте в прохолодному та сухому місці. Дата виготовлення - термін придатності - див. штамп на упаковці. Корм не призначений для вживання в їжу людиною.

Характеристики
Виробник Oasy
Основні інгридієнти Індичка
Тип вологого корму Соус
Тип упаковки Паучі
Клас Суперпреміум
Країна-виробник товару Сан-Маріно
Порода Усі породи
Призначення Основне годування
Тип Вологий корм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!