Вологий корм Oasy Oap Adult Beef & Carrots для собак смак яловичини та моркви 100 г

Новинка
Модель: 4329510582
Виробник: Oasy
0
Короткий опис
Повнораціонний корм для дорослих собак. Смачні смужки різної форми з яловичиною  та морквою. Приготовані з 42% тваринних інгредієнтів та овочів, щоб запропонувати вашому дорослому собаці більш соковиту їжу..СКЛАД: м'ясо ...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Oasy
Основні інгридієнти - Яловичина
Тип вологого корму - Соус
Тип упаковки - Паучі
Вік - Дорослі
Країна-виробник товару - Сан-Маріно
Порода - Усі породи
Призначення - Основне годування
Дивитись все
Немає в наявності
₴41.00 грн.

Повнораціонний корм для дорослих собак. Смачні смужки різної форми з яловичиною  та морквою. Приготовані з 42% тваринних інгредієнтів та овочів, щоб запропонувати вашому дорослому собаці більш соковиту їжу..
СКЛАД: м'ясо та похідні тваринного походження 42% (з них яловичина 4%), похідні рослинного походження, овочі (морква зневоднена 0,5%, еквівалент моркви 4,4%), мінеральні речовини, олії та жири, різні види цукрів.
АНАЛІТИЧНИЙ СКЛАД: сирий протеїн 8%, сирий жир 6%, сира клітковина 0,5%, сира зола 2%, волога 81%.
ХАРЧОВІ ДОБАВКИ: Вітамін D3: 140 МО/кг, вітамін Е: 12 мг/кг, йод (кальцію йодат безводний): 0,3 мг/кг, цинк (цинку сульфат моногідрат): 12 мг/кг. НЕ МІСТИТЬ ШТУЧНИХ БАРВНИКІВ ТА КОНСЕРВАНТІВ.
МЕТАБОЛІЗОВАНА ЕНЕРГІЯ 92 Ккал/100г

Рекомендації щодо годування: Поступово переходьте на Oasy з іншого корму протягом 7 днів. Рекомендована добова норма може змінюватися залежно від рівня фізичної активності тварини. Oasy готовий до вживання. Рекомендовано  годувати підігрітим до кімнатної температури. Завжди забезпечуйте собаці доступ до чистої, свіжої води. Зберігайте в прохолодному та сухому місці. Дата виготовлення - термін придатності - див. штамп на упаковці. Корм не призначений для вживання в їжу людиною.

Характеристики
Виробник Oasy
Основні інгридієнти Яловичина
Тип вологого корму Соус
Тип упаковки Паучі
Вік Дорослі
Клас Суперпреміум
Країна-виробник товару Сан-Маріно
Порода Усі породи
Призначення Основне годування
Тип Вологий корм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!