Наповнювач Essence Tofu (Тофу) для котячого туалету соєвий з ароматом зеленого чаю 3 мм 6 л

Новинка
Модель: 920017
Виробник: Essence
0
Короткий опис
Правильний вибір наповнювача для котячого туалету позбавить вас клопоту з неприємним запахом, а вашу кішку від дискомфорту, викликаного жорсткими гранулами, неприродним шарудінням або відштовхуючим ароматом. Щоб улюблене...
Читати далі...
Характеристики
Вид - Соєвий
Виробник - Essence
Гранули - Великі (більш ніж 2.5 мм)
Об'єм л - 6 літрів
Особливості - З ароматизатором
Країна-виробник товару - Китай
Тип - Грудкуватий
Дивитись все
У наявності
₴349.00 грн.
Правильний вибір наповнювача для котячого туалету позбавить вас клопоту з неприємним запахом, а вашу кішку від дискомфорту, викликаного жорсткими гранулами, неприродним шарудінням або відштовхуючим ароматом. Щоб улюбленець завжди робив свою справу чисто, використовуйте соєвий наповнювач Essence Tofu!
Його особливості:
• 100% натуральні рослинні інгредієнти – виготовлено із пресованих соєвих волокон. Цей матеріал безпечний для здоров'я вихованців та людей.
• Супер-висока поглинаюча здатність – 300%. Завдяки цьому швидко формуються міцні грудочки, які легко прибирати з котячого лотка.
• Використовуваний наповнювач можна утилізувати з органічними відходами відповідно до нормативних вимог/правил утилізації відходів.
• М'яка структура не дратує ніжні лапки вашого вихованця.
Склад: спресована маса соєвих волокон, харчовий крохмаль, гуарова камедь. Не містить шкідливих для здоров'я тварин та людей речовин. Без ГМО.
Спосіб використання: засипте наповнювач шаром 5-6 см у чистий та сухий котячий лоток. Після використання туалету котом, видаліть лопаткою тверді відходи (екскременти) і грудочки у пакет для сміття або іншу ємність. Додайте наповнювач до попереднього рівня. Вимийте руки після заповнення лотка. Рекомендуємо періодично проводити дезінфекцію лотка або котячого туалету, в якому використовується наповнювач.
Поради щодо використання: якщо у вас не один кіт, рекомендується не збільшувати кількість наповнювача, а частіше видаляти використаний. Якщо вашому коту складно звикнути до нового наповнювача, спробуйте перший місяць змішувати його з попереднім наповнювачем у співвідношенні 50/50 %.
Характеристики
Вид Соєвий
Виробник Essence
Гранули Великі (більш ніж 2.5 мм)
Об'єм л 6 літрів
Особливості З ароматизатором
Країна-виробник товару Китай
Тип Грудкуватий
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!