Наповнювач для котячого туалету Природа Sani Pet силікагелевий вбирний 2.285 кг (5 л)

Новинка
Модель: PR240267
Виробник: Природа
0
Короткий опис
Наповнювач туалетів Природа Sani Pet силікагелевий має виняткову поглинальну здатність, дуже економний, естетичний і подобається тваринам.Силікагель — екологічно чистий продукт, не містить токсичних речовин, за хімічним ...
Читати далі...
Характеристики
Вид - Силікагелевий
Виробник - Природа
Гранули - Суміш різних розмірів
Об'єм л - 5 літрів
Особливості - Контроль запаху
Країна-виробник товару - Китай
Тип - Вбирний
Дивитись все
Немає в наявності
₴272.00 грн.

Наповнювач туалетів Природа Sani Pet силікагелевий має виняткову поглинальну здатність, дуже економний, естетичний і подобається тваринам.

Силікагель — екологічно чистий продукт, не містить токсичних речовин, за хімічним складом аналогічний звичайному піску (оксид кремнію). Однак у процесі спеціального оброблення гранули набувають унікальних властивостей: 150 г сухих гранул можуть увібрати 100 мл рідини. Процес поглинання вологи займає 3-4 секунди. Також наповнювач ідеально нейтралізує запахи та може слугувати приблизно 2 тижні, якщо з лотка регулярно видаляти тверді відходи. Гранули не утворюють грудки та липку масу, не прилипають до лап і вовни, а в сухому вигляді не дають пилу. Речовина гіпоалергенна, не викликає подразнення у тварин і людей. Округла форма часток не подразнює лапи та пришвидшує звикання кошенят до туалету.

Використання силікагелевого наповнювача забезпечує:

гігієнічність
немає запаху та пилу
економічність
тривалий час використання

Склад: силікагель. Умови зберігання: у сухому приміщенні за температури від 0 °C до 35 °C і відносної вологості не більш ніж 75%.

Характеристики
Вид Силікагелевий
Виробник Природа
Гранули Суміш різних розмірів
Об'єм л 5 літрів
Особливості Контроль запаху
Країна-виробник товару Китай
Тип Вбирний
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!