Краплі Bayer Advocate Адвокат від заражень ендо та екто паразитами для котів вагою до 4 кг 1 піпетка

Новинка
Модель: 86429969R
Виробник: Bayer
0
Короткий опис
Профілактика та лікування котів у разі ураження блохами, лікування отодектозу, нотоедрозу і гастроінтестинальних нематодозів, незрілі та зрілі, запобігання дирофілярозу.Коти:Лікування отодектозу:Одноразове застосування. ...
Читати далі...
Характеристики
Активні речовини - Емодепсид, Празиквантел
Виробник - Bayer
Країна-виробник товару - Німеччина
Призначення - Лікування та профілактика
Тип засобу - Краплі
Дивитись все
У наявності
₴409.00 грн.

Профілактика та лікування котів у разі ураження блохами, лікування отодектозу, нотоедрозу і гастроінтестинальних нематодозів, незрілі та зрілі, запобігання дирофілярозу.

Коти:
Лікування отодектозу:
Одноразове застосування. Можливе повторне оброблення за 30 діб.
Не наносити препарат безпосередньо у вушний канал.
лікування нотоедрозу
Одноразове застосування.

Запобігання дирофілярозу
Препарат застосовують за 1 місяць до очікуваної активності комах, упродовж усього періоду активності та ще місяць після завершення їхньої активності, або упродовж усього року. Оброблювати тварин рекомендується щомісяця в один і той самий день. Якщо тварині дали інший препарат, який захищає від дирофілярій, Адвокат ® для котів можна застосовувати за 1 місяць після оброблення попереднім препаратом.
Лікування нематодозів і анкілостомозів
Щомісячне оброблення тварин препаратом знижує можливість зараження нематодами. Препарат також використовують під час сезонних оброблень проти бліх та гастроінтестинальних гельмінтозів.

Тхори:

Лікування і профілактика у разі ураження блохами
Застосування препарату запобігає зараженню блохами упродовж 3 тижнів. У разі високої активності бліх у довкіллі рекомендується повторне оброблення за 2 тижні.

Запобігання дирофілярозу
Препарат застосовують за місяць до очікуваної активності комах, упродовж усього періоду активності та ще місяць після завершення їхньої активності, або упродовж усього року. Оброблювати тварин рекомендується щомісяця в один і той самий день.

Спосіб застосування:
Препарат застосовують тільки зовнішньо. Взяти одну піпетку з упаковки. Тримати піпетку у вертикальному положенні, відкрутити та зняти ковпачок. Далі перевернути ковпачок, одягнути його на піпетку та відкрити, видаливши фольгу.

На шиї біля основи черепа розділити шерсть тварини, щоб видно було шкіру. Розмістити кінець піпетки на шкірі, міцно стиснути піпетку декілька разів, нанести весь вміст безпосередньо на шкіру. Наносити препарат на неушкоджену шкіру.

Протипоказання
Не вживати тваринам із гіперчутливістю до складників препарату.

Для котів:
Не вживати хворим і ослабленим тваринам, кошенятам віком до 9 тижнів, застосування препарату тваринам масою тіла до 1 кг має ґрунтуватися на оцінці ризику та потребі лікування.

Для тхорів:
Не застосовувати препарат «Адвокат» для котів фасуванням для великих кішок (0,8 мл), або препарат «Адвокат» для собак. Лікування тварин вагою до 0,8 кг повинно ґрунтуватися на оцінці ризику та потребі лікування.

Склад:
1 мл препарату містить активні речовини:

Імідаклоприд — 100 мг
Моксидектин — 10 мг

Характеристики
Активні речовини Емодепсид, Празиквантел
Виробник Bayer
Країна-виробник товару Німеччина
Призначення Лікування та профілактика
Тип засобу Краплі
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!