Ласощі MONGE Gift Cat Kitten для кошенят форель з ромашкою 3х15 гр

Хіт
Новинка
Модель: 70085243
Виробник: MONGE
0
Короткий опис
MONGE GIFT KITTEN RICH IN FRESH TROUT WITH CHAMOMILE - це додатковий корм для зростаючих кошенят. Спеціально розроблений для хорошого самопочуття Вашого кошеняти завдяки включенню дріжджових продуктів для підтримки імунн...
Читати далі...
Характеристики
Вид - Ласощі
Виробник - MONGE
Кількість одиниць - 3 шт
Склад/Інгредієнти - Форель
Країна-виробник товару - Італія
Призначення - Основне годування
Дивитись все
Немає в наявності
₴68.00 грн.

MONGE GIFT KITTEN RICH IN FRESH TROUT WITH CHAMOMILE - це додатковий корм для зростаючих кошенят. Спеціально розроблений для хорошого самопочуття Вашого кошеняти завдяки включенню дріжджових продуктів для підтримки імунної системи і завдяки низькому вмісту жиру для підтримки ідеальної маси тіла під час зростання. Продукт, виготовлений без злаків, зі свіжим м'ясом, цінним джерелом легкозасвоюваних білків з високою біологічною цінністю. Формула збагачена таурином для розвитку зорової і нервової системи і вітамінами для щоденної підтримки організму. Включення рослинних інгредієнтів, таких як ромашка з розслабляючими властивостями, є результатом досліджень "Made in Italy", спрямованих на поліпшення якості життя Ваших кішок. Без додавання штучних барвників і цукру. В порівнянні із стандартним продуктом: Monge Gift Fussy Cat, збагачений свіжою свининою з шипшиною і сиром.

Інгредієнти: Свіжа риба 81%(форель 14%), гідролізат рибного білку(лосось), сушена риба(лосось і форель), порошок целюлози, дріжджові продукти(2%), мінеральні речовини, продукти переробки трав(ромашка - ромашка ромашка 0,5% ). Гарантований аналіз: Сирий білок: 40 %, сира клітковина: 3 %, сирий жир: 17,5 %, сира зола: 8 %, волога: 20 %. Метаболізована енергія: 3290 ккал/кг Харчові добавки/кг : Вітамін А(ретинилацетат) 5000 МЕ, вітамін D3 500 МЕ, вітамін Е(алл-рац-альфа-токоферилацетат) 50 мг, таурин 1000 мг. Рекомендовані добові норми годування для кошеняти у віці 4 місяців до 1 шт. в день. Доповнюйте і коригуйте щоденний раціон за допомогою повнораціонних кормів для домашніх тварин. Після розкриття спожити впродовж 4 тижнів. Свіжа і чиста вода має бути доступна у будь-який час. Корм тільки для кішок, не підходить для споживання людиною.

Характеристики
Вид Ласощі
Виробник MONGE
Кількість одиниць 3 шт
Склад/Інгредієнти Форель
Країна-виробник товару Італія
Призначення Основне годування
Тип Підживлення
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!