Вологий корм Royal Canin (Роял Канін) Gastrointestinal Moderate Calorie для котів Ветеринарна дієта при порушеннях травлення (шматочки у соусі) 85 г

Хіт
Новинка
Модель: 400900119
Виробник: Royal Canin
0
Короткий опис
Дієтичний вологий корм для дорослих кішок віком від 12 місяців при порушеннях травлення. Рекомендується при гострій хронічній діареї та запальних захворюваннях кишечника. Допомагає підтримувати роботу травної системи та ...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Royal Canin
Основні інгридієнти - М'ясне асорті
Тип вологого корму - Соус
Тип упаковки - Паучі
Країна-виробник товару - Польща
Порода - Усі породи
Призначення - Ветеринарна дієта, Для дорослих котів з чутливим травленням
Дивитись все
У наявності
₴51.00 грн.

Дієтичний вологий корм для дорослих кішок віком від 12 місяців при порушеннях травлення. Рекомендується при гострій хронічній діареї та запальних захворюваннях кишечника. Допомагає підтримувати роботу травної системи та сприяє оформленню фекалій. Має високу поживність, що призводить до насичення малими порціями. Має високу смакову привабливість для випадків зникнення апетиту. Помірна калорійність корму допомагає підтримувати оптимальну вагу та одночасно забезпечує необхідною енергією. Має зручне дозоване пакування в патчах та текстуру шматочків у соусі.

Ця дієта створена у вигляді вологого корму (ніжні шматочки в соусі) і може застосовуватися для дорослих котів різних порід залежно від ваги тварини

Цей корм рекомендується за таких проблем:

- діарея (гостра та хронічна)

- хронічне запалення кишківника

- зниження перетравлюваності їжі

- проліферація (надмірне розмноження) бактерій у тонкому кишечнику

- зниження абсорбції поживних речовин у кишечнику

- гастрит, коліт, панкреатит

- відновлювальний період після хвороби

Корм не має протипоказань до застосування, за умови дотримання добового раціону та дотримання рекомендацій щодо годування.

Переваги корму:

Підтримка травної системи. Високо засвоювана формула зі збалансованим вмістом різних типів клітковини, включаючи пребіотики, для підтримки здорового травлення та кишкового транзиту.
Помірна калорійність. Помірна калорійність допомагає підтримувати оптимальну вагу тіла.
Висока смакова привабливість. Висока смакова привабливість для задоволення зниженого апетиту.
ЕПК/ДГК. Ейкозапентаєнова та докозагексаєнова кислоти (довголанцюгові омега-3 жирні кислоти) сприяють підтримці здоров'я травної системи.
S/O Index. Даний продукт сприяє створенню в сечовидільній системі середовища, несприятливого для формування як струвітних, так і оксалатних кристалів.
Склад: м'ясо та м'ясні субпродукти, злаки, субпродукти рослинного походження, мінеральні речовини, олії та жири, вуглеводи, дріжджі. Інгредієнти із високим ступенем засвоюваності: субпродукти птиці та свинини, кукурудзяне борошно, суміш кукурудзяного крохмалю.

Добавки (на 1 кг):

Харчові добавки: вітамін D3 – 240 MЕ; залізо – 2 мг; йод – 0,3 мг; мідь – 2,4 мг; марганець – 0,7 мг; цинк – 7 мг.

Технологічні добавки: клиноптилоліт осадового походження – 1,8 г.

Аналітичні компоненти: сирий протеїн – 7,0%; сирий жир – 2,9%; сира зола – 1,6%; сира клітковина – 0,9%; вологість – 82,0%; натрій – 0,11%; калій – 0,14%; жирні кислоти: омега-3 – 0,14%, омега-6 – 0,6%.

Рекомендації щодо застосування:

Для посилення регенераторної здатності ворсинчастого епітелію стінки кишечника при гострому запальному процесі рекомендується дієтотерапія з мінімальним терміном три тижні. При хронічних захворюваннях може знадобитися призначення дієтичного корму протягом усього життя тварини. Для оптимальної роботи травної системи необхідно дотримання добового раціону та збільшення його кратності

Добові норми споживання:

Рекомендована добова норма корму вказана упаковці товару. Добова норма корму може відрізнятися залежно від умов середовища, розміру, віку та активності тварини. Давайте корм кімнатній температурі. Якщо Ви використовуєте корм для різноманітності харчування, відповідно зменшіть добову норму, що рекомендується. Надайте вихованцю доступ до свіжої питної води. Зберігайте у сухому прохолодному місці. Відкритий корм зберігайте у холодильнику.

Характеристики
Виробник Royal Canin
Основні інгридієнти М'ясне асорті
Тип вологого корму Соус
Тип упаковки Паучі
Вік Від 12 місяців
Клас Суперпреміум
Країна-виробник товару Польща
Порода Усі породи
Призначення Ветеринарна дієта, Для дорослих котів з чутливим травленням
Тип Вологий корм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!