Вологий корм Royal Canin (Роял Канін) Gastrointestinal Kitten для кошенят Ветеринарна дієта при розладах травлення (мус) 195 г

Новинка
Модель: 12270020
Виробник: Royal Canin
0
Короткий опис
Компанією Royal Canin розроблено дієтичний корм при захворюваннях шлунково-кишкового тракту у кошенят. Ця дієта створена у вигляді консервованого корму (текстура корму - мус) і може застосовуватися для кошенят віком 12 м...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Royal Canin
Основні інгридієнти - М'ясне асорті
Тип вологого корму - Мус
Тип упаковки - Консерви
Країна-виробник товару - Польща
Порода - Усі породи
Призначення - Ветеринарна дієта
Дивитись все
У наявності
₴113.00 грн.

Компанією Royal Canin розроблено дієтичний корм при захворюваннях шлунково-кишкового тракту у кошенят. Ця дієта створена у вигляді консервованого корму (текстура корму - мус) і може застосовуватися для кошенят віком 12 місяців при порушеннях травлення. Цей дієтичний корм є повнораційним збалансованим кормом з підвищеним енергетичним вмістом, що дозволяє зменшити добову норму корму і тим самим знизити навантаження на шлунок і травний тракт.

Цей корм рекомендується для кошенят з моменту відлучення до досягнення дорослого віку (а також для котів у період вагітності/лактації) за таких проблем:

Гостра і хронічна діарея (включаючи поствіднімну діарею)
Гастрит
Запальні захворювання кишківника (ВЗК)
Коліт
Надмірне зростання бактеріальної флори в тонкому кишечнику
Синдром мальдігестії/мальабсорбції
Зниження апетиту, відновлення годування після операції
Для посилення регенераторної здатності ворсинчастого епітелію стінки кишківника при гострому запальному процесі рекомендується дієтотерапія з мінімальним терміном три тижні.
Для оптимальної роботи травної системи необхідне збільшення кратності годівель на день та дотримання рекомендованого добового раціону.
Переваги корму:

Підтримка здоров'я травної системи
Високозасвоювана формула, що містить збалансований комплекс різних видів клітковини, у тому числі пребіотики, сприяє підтримці здорового травлення та оптимальної якості випорожнень.
Оптимальне зростання
Формула з високим вмістом енергії та адаптованим рівнем поживних речовин (включаючи білок і кальцій) задовольняє потреби кошенят, що ростуть.
Адаптована структура
Особлива текстура мусу стимулює споживання корму кошенятами зі зниженим апетитом. Також полегшує перехід із молока на твердий корм.
Склад: м'ясо та м'ясні субпродукти, злаки, субпродукти рослинного походження, олії та жири, екстракти рослинних протеїнів, мінеральні речовини, овочі, дріжджі. Джерела білка: курка, свинина.

Добавки (на 1 кг): харчові добавки: вітамін D3 - 340 МО залізо (3b103): 4 мг йод (3b202) - 0,35 мг мідь (3b405, 3b406) - 2,9 мг марганець (3b502, 3b504, 3b - 1,3 мг цинк (3b603, 3b605, 3b606) - 13 мг. Технологічні добавки: кліноптилоліт осадового походження – 0,2 мг.

Аналітичні компоненти: сирий протеїн – 8,5%; сирий жир – 5,0%; сира зола – 1,3%; сира клітковина – 1,1%; вологість – 78,0%; кальцій – 0,18%; фосфор – 0,15%; калій – 0,16%; натрій – 0,09%; незамінні жирні кислоти (лінолева кислота, арахідонова кислота) – 1,25%; вітамін E – 120 мг/кг; вітамін C – 50 мг/кг; ЕПК + ДГК – 0,155%. Джерела протеїнів.

Рекомендації щодо застосування:

Корм готовий до вживання. Простежте, щоб ваша кішка завжди мала свіжу воду. Щоденний раціон визначається з розрахунку: кошеняті вагою до 2 кг з очікуваною вагою 3-5 кг у дорослому стані потрібно 1 банка за умови годування лише вологим продуктом. Норми годування для поєднання сухого корму + вологого наведено на упаковці сухого продукту.

Характеристики
Виробник Royal Canin
Основні інгридієнти М'ясне асорті
Тип вологого корму Мус
Тип упаковки Консерви
Вік Від 1 місяця
Клас Суперпреміум
Країна-виробник товару Польща
Порода Усі породи
Призначення Ветеринарна дієта
Тип Вологий корм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!