Вологий корм Oasy Cat Kitten для кошенят смак курки 85 г

Новинка
Модель: 3017343686
Виробник: Oasy
0
Короткий опис
Повнораціонний корм для кошенят віком від 1 до 12 місяців. З перших місяців життя давайте кошеняті корм, створений на основі свіжих тваринних інгредієнтів, з великою кількістю білків і правильним співвідношенням жирів, к...
Читати далі...
Характеристики
Виробник - Oasy
Основні інгридієнти - Курка
Тип вологого корму - Соус
Тип упаковки - Паучі
Країна-виробник товару - Сан-Маріно
Порода - Усі породи
Призначення - Для кошенят, Основне годування
Дивитись все
Немає в наявності
₴41.00 грн.

Повнораціонний корм для кошенят віком від 1 до 12 місяців. З перших місяців життя давайте кошеняті корм, створений на основі свіжих тваринних інгредієнтів, з великою кількістю білків і правильним співвідношенням жирів, клітковини та мінералів, щоб підтримувати оптимальний ріст.
Високоякісні тваринні білки разом із правильним співвідношенням жирів сприяють оптимальному росту кошенят.
СКЛАД: м'ясо птиці (з них курятина 4%), свинина, яловичина, горохова клітковина, мінеральні речовини, кукурудзяний крохмаль, картопляний крохмаль, декстроза, карамель. Цей рецепт включає свіжі інгредієнти тваринного походження: мін. 9%.
АНАЛІТИЧНІ СКЛАДОВІ: сирий протеїн 9,5%, сирий жир 4,5%, сира клітковина 0,8%, сира зола 2%, волога 82,5%.
ХАРЧОВІ ДОБАВКИ: Вітамін Е: 31 мг/кг, таурин: 227,37 мг/кг, вітамін В1: 2,41 мг/кг, мідь ( сульфат міді(ІІ) пентагідрат) 0,6 мг/кг, йод (калію йодид): 0,15 мг/кг, марганець (сульфат марганцю моногідрат): 1,86 мг/кг, цинк (сульфат цинку моногідрат): 15,72 мг/кг. БЕЗ ШТУЧНИХ БАРВНИКІВ, АРОМАТИЗАТОРІВ ТА КОНСЕРВАНТІВ.
МЕТАБОЛІЗОВАНА ЕНЕРГІЯ 78 Ккал/100г

Рекомендації щодо годування: Поступово переходьте на Oasy з іншого корму протягом 7 днів. Рекомендована добова норма може змінюватися залежно від рівня фізичної активності тварини. Завжди забезпечуйте кішці доступ до чистої, свіжої води. Зберігайте в прохолодному та сухому місці. Дата виготовлення - термін придатності - див. штамп на упаковці.

Характеристики
Виробник Oasy
Основні інгридієнти Курка
Тип вологого корму Соус
Тип упаковки Паучі
Клас Суперпреміум
Країна-виробник товару Сан-Маріно
Порода Усі породи
Призначення Для кошенят, Основне годування
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!